Asıl felaket şimdi mi geliyor?

Asıl felaket şimdi mi geliyor?
Yağışlı hava Marmara'yı terkederken bu kez de Karadanediz'e ilerliyor. Eğer yağışlar şiddetini artırırsa vah halimize!Abone ol

Bir haftadır özellikle batı bölgelerinde etkili olan yağış, bu geceden itibaren yurdun büyük bir bölümünü terk ediyor. Ancak sağanak yağış, Karadeniz Bölgesi'nde etkili olacak.

hipnoz tedavisi >Ülke genelinde bugün de zaman zaman yağış görülecek. Trakya’daki yağışlar ise iyice zayıfladı.

İstanbul’da yağmur özellikle Anadolu Yakası’nda etkili oluyor. Kentteki yağış, geceye doğru etkisini kaybedecek.

Yağış, Türkiye’nin büyük bir bölümünü bugün terk ediyor. Ancak Karadeniz’de zaman zaman kuvvetli ve gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor. Yağışlar özellikle Sinop, Samsun, Ordu ve Giresun boyunca etkili olacak.

Yarın gündüz saatlerinde ülke genelinde önemli bir yağış beklenmiyor. Trabzon ve Rize’de yarın su baskını riski var. Mersin, Adana, Niğde, Kayseri, Erzurum, Kars ve Ağrı’da da yağış görülebilir.

Marmara ve Ege’de hava yarın gündüz parçalı bulutlu olacak. Ancak akşam saatlerinden itibaren yağmur görülecek. Gece Balıkesir, Bursa, İzmir, Manisa ve Kütahya’da yağmur var.

Yarın gece Çanakkale’de de kuvvetli yağış bekleniyor. Su baskınlarına karşı dikkatli olunması gerekiyor.Kategori : GÜNCEL