Otomobilde baş döndüren ilanlar

  • Ana Sayfa
  • Otomobilde baş döndüren ilanlar
Otomobilde baş döndüren ilanlar
Sıfır otomobil almak isteyenler için öyle cazip fiyatlar var ki insanı baştan çıkarıyor. Abone ol

ÖTV indirimin sona ermesine sayılı günler kala, otomobil firmaları, sundukları cazip imkanları gazetelere verdikleri reklamlarla duyurmaya başladı.

Sıfır otomobillerde ÖTV indirimi süresi, 30 Eylül tarihinde dolacak. Uygulamanın sona ermesine yaklaşık 15 gün kala, otomobil firmaları arasındaki rekabet hat safhaya ulaştı.

Firmalar, ekonomik durgunluğu en Deniz kumu az hasarla atlatabilmek için daha fazla üretim yapmak, bunun için de daha fazla otomobil satmak istiyor. Bazı firmalar ise elindeki otomobil stoklarını ÖTV indiriminin son düzlüğünde eritmek istiyor.

Türkiye'de en çok satan otomobillerin başında gelen Hyundai, Fiat, Ford ve Renault firmaları, özellikle, orta ve sabit gelirliye hitap eden “küçük” sınıf otomobiller için çok cazip kampanyalar başlattı.

Sadece bu firmalar değil, Citroen, Toyota, Peugeot, Opel, Mitsubishi ve Honda da otomobillerde, şu anki koşullarda mümkün olan en en iyi indirimi, gazete ilanlarıyla beyan eden firmalar arasında yer alıyor. Ayrıca, Chery firması da fiyatında iddialı olduğu Tiggo model cipinde 5 bin lira indirim yaptığını belirtiyor.

Firmalar, 48 ay vade, 466 liradan başlayan taksitler sunarken, küçük otomobillerde 5 bin liraya kadar indirim yapan otomobil firmasının ilanını gazetelerde görmek mümkün...

Otomobil bayileri, vatandaşların satın almayı düşündükleri otomobil firmalarının bayilerine giderek, fiyatları ve indirimleri bizzat kendilerinin görmesi gerektiğini belirtti.

ÖTV indirimi uygulamasının 3. kez yeniden devam etme ihtimalinin düşük olduğunu, ucuz otomobil alma şansının 30 Eylül tarihi itibariyle sona erebileceğini vurgulayan bayi yetkilileri, “Sıfır otomobil almak isteyen vatandaşlarımızın bu son fırsatı iyi değerlendirmelerinde fayda var” diye konuştu.Kategori : GÜNCEL