Erzurumun çakma Aperenleri

Erzurumun çakma Aperenleri
Alperen Ocakları Erzurum Şubesi'nin başı bugünlerde çakma Alperenlerle belaya girdi.Abone olAlperen Ocakları Erzurum Şubesi, şehrin çeşitli yerlerindeki üstgeçitlere sprey boya ile 'Büyük Turan Örgütü (BTÖ)' yazılarak Alperen Ocakları'nın ambleminin çizilmesine tepki gösterdi.

Erzurum'da önceki gün gece kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce alt ve üst geçitlere kırmızı sprey boya ile 'Büyük Turan Örgütü' yazıldı. Yazının yanına da Alperen Ocakları'nın amblemi çizildi. Terörle Mücadele ve Güvenlik Şube müdü gastric botox turkey prices rlükleri geçitlerin duvar kısımlarındaki yazıları aynı renkteki boya ile silerken, olayı rapor halinde Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bildirdi. Alperen Ocakları Şube Başkanlığı'ndan bilgi alan polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Alperen Ocakları Erzurum Şube Başkanı Ahmet Aygen ise söz konusu yazılarla ilgilerinin bulunmadığını açıkladı.

Aygen, karanlık odakların Erzurum Alperen Ocakları'nın isim ve amblemini kullanarak 'Büyük Turan Örgütü' ile bağdaştırmaya çalıştığını dile getirdi. Alperen Ocakları'nın bazı kesimler tarafından lekelenmeye çalışıldığına dikkat çeken Aygen, "Dün bizim zor anımızdan istifade edip ismimizi kullanarak dergi dağıtanlar vardı. Bugün bizim logomuzla beraber kendi logolarını duvarlara boyayarak kendilerince kurdukları belki de gerçekte olmayan bir grubun isminin bizimle anılması için çaba gösterenler var. Bunların hiçbirinin bizlerle hiçbir ilgisi bulunmamaktadır." dedi.

Aygen, "Tek çabaları milletimizin Alperen Ocakları'na gösterdiği ilgi ve teveccühü kullanarak kendilerine pay çıkarmak olan bu insanların gayretleri sonuçsuz kalacaktır. Milletimiz bizleri iyi biliyor, iyi tanıyor. Dün olduğu gibi bugün de lekelenmemiş ismimizi ve kurumumuzu provokatif olaylar ile lekelemeye çalışsalar da, bizleri farklı mecralara çekmeye çalışsalar da bunu başaramayacaklar. Milletimiz ve bizler buna izin vermeyeceğiz. Milletimizin bu tip olaylarla karşılaşması halinde bizlerle irtibata geçmelerini istirham ediyoruz." diye konuştu.Kategori : GÜNCEL