Karnını yarıp bebeğini çaldı

  • Ana Sayfa
  • Karnını yarıp bebeğini çaldı
Karnını yarıp bebeğini çaldı
Hamile kadını evine davet etti. Niyeti karnındaki bebekti... Korkunç bir şekilde onu yatırıp karnını yardı ve bebeğini çaldı... Abone ol

Hong Kong'da bir kadının, evine davet ettiği hamile bir kadının karnını yararak bebeğini çıkardığı gerekçesiyle mahkemeye sevk edildiği, annesinin karnından çıkarılan bebeğin öldüğü bildirildi.

Güney Çin Sabah Postası adlı gazete, Leung Sin-Ting adlı 27 yaşındaki kadının ölüme sebebiyet vermek ve vücutta ağır yara açmak suçlarından yargılandığı m istanbul seo uzmanı ahkemede suçunu kabul ettiğini yazdı.

Savcılık yetkilileri, çocuk bakımıyla ilgili bir internet sayfasında tanıştığı 8 aylık hamile kadını, geçen yıl Eylül ayında evine davet eden Leung'un, evine gelen kadını, boğazına kordon dolayarak boğmaya çalıştığını söyledi.

Yetkililer, baygınlık geçiren kadını öldü sanan Leung'un kadının karnında 10 santimetrelik bir yara açarak bebeğini çıkardığını belirtti.

Saldırının ardından hamile kadının hayatta kalmayı başardığını yazan gazete, ancak bebeğin, annesinin karnından çıkarılırken aldığı yaraların neden olduğu beyin zedelenmesi ve vücut fonksiyonlarında meydana gelen hasar sonucu 6 ay sonra öldüğünü kaydetti.

Haberde Leung'un yetkililere, hamile kadının mutluluğunu kıskandığını ve karnındaki çocuğun kendisinin olmasını istediğini söylediği belirtildi. Suçun işlendiği zaman kamuoyuna açıklanmayan davanın ayrıntılarının ancak bu hafta öğrenilebildiğini duyuran gazete, 2003 ve 2008'de iki kez çocuk düşüren Leung'un elbiselerinin altına havlular bağlayarak kendisini hamileymiş gibi gösterdiğini belirtti.

Haberde, kocasını 4 yıl boyunca bir bebek taşıdığına ikna eden Leung'un iş yerinden hamile izni almak için bir doktordan hamile raporu elde ettiği kaydedildi. Mahkeme, savcıların, akıl hastanesine kaldırılıp kaldırılmamasına ve toplum için uzun süreli tehdit oluşturup oluşturmadığına karar verebilmelerine olanak sağlamak amacıyla Leung'un cezasının 27 Ekimde açıklanmasına karar verdi.Kategori : GÜNCEL