Boğuluyorum baba kurtar beni

Boğuluyorum baba kurtar beni
Bir babanın yaşayacağı en büyük acıyı yaşadı. Oğlu telefonun öteki ucunda sele kapıldı...Abone ol

İstanbul'daki sel felaketine İkitelli'de yakalanan, minibüsüyle sulara kapılıp yaşamını yitiren 32 yaşındaki Kendal Gönenç'in ölmeden önce İstanbul'daki babası Hacı Gönenç'i cep telefonuyla arayarak, "Baba boğuluyorum" dediği ortaya çıktı.

Bu sözleri söyledikten sonra telefonuna bir daha ulaşılamayan Gönenç'in daha sonra cesedi bu google ads ayarları lundu.

Diyarbakır'ın Hani İlçesi'nde oturan Kendal Gönenç, yaklaşık 1.5 yıl önce eşi Mehtap Gönenç ile oğulları 4 yaşındaki Koray, 1 yaşındaki Oğuhan'ı Hani'de bırakıp, babası ve kardeşlerinin de yaşadığı İstanbul'a yerleşti.

Topkapı'da minibüs şoförlüğü yapan Kendal Gönenç, geçen çarşamba günü sabahın ilk ışıklarıyla evinden çıkıp, minibüsle servis yapmaya gitti.

Kullandığı minibüs İkitelli'de sel sularına kapılan Gönenç, babası Hacı Gönenç'i cep telefonundan arayıp, sele kapıldığını belirterek, yardımcı olmasını istedi.

Oğlunun söyledikleri karşısında şaşkınlık yaşayan baba Hacı Gönenç, sakin olmasını isterken, bir süre görüşmesini sürdürdü. Ancak Kendal Gönenç, "Boğuluyorum baba" diyerek son sözlerini söyledikten sonra telefon kapandı. Gönenç'in daha sonra ekipler tarafından felakette yaşamını yitirmiş olarak bulundu.

Minibüs şoförü Gönenç'in cenazesi dün yakınları tarafından memleketi Hani ilçesine getirildi. Burada Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazına Gönenç'ın çocukları Koray ile Oğuzhan da getirilirken, çocuklar babalarının öldüğünden habersiz olanları izledi.

Baba Hacı Gönenç, cenazede ayakta durmakta güçlük çekerken, sel kurbanı Kendal Gönenç, daha sonra ilçe mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi. Yorum Yaz | Yorumları OkuKategori : GÜNCEL