Tekinden Topbaşa jet yanıt!

Tekinden Topbaşa jet yanıt!
Topbaş bugün selin sorumluluğunu CHP'ye attı. CHP'den yanıt gecikmedi. Gürsel Tekin ispata davet etti. Ben 'istifaya hazırım' dedi. Abone ol

CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, derelerin ıslah edilmesini engellemek için CHP'nin dava açtığını iddia eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a sert yanıt verdi.

Tekin, ''Eğer dava varsa C yunanistan seo HP İstanbul İl Başkanı olarak istifa etmeye hazırım. Eğer böyle bir dava yoksa sayın Topbaş gereğini yapacak mı? Sizi iddianızı ispatlamaya davet ediyorum'' dedi.

''Sayın Topbaş sizi aylarca uyardım. Bütün yazılar size resmi gelmiş. Vatandaşı suçluyorsunuz. Çok ayıptır'' diyen Tekin, AK Partili belediyeye de ''16 yıldır kenti yönetiyorsunuz. Bu şehri ranta bağlı yönetiyorsunuz'' suçlamasında da bulundu.

'GÖKÇEK İSPATLA, YOKSA ŞEREFSİZ DERİM'

Gürsel Tekin, ''Dikmen Vadisi geçmiş dönemlerde sel felaketine uğradı. Burada yaptığımız kentsel dönüşüm projesi Çankaya Belediyesi tarafından mahkeme kararları ile engellenmek istenmiştir. Bu projeler CHP tarafından engellenerek, AK Partili belediyelerin halkın gönlünde yer etmesi engellenmek isteniyor. 55 tane kentsel dönüşüm projemizin hepsine dava açıldı'' diyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e de yanıt verdi.

Tekin, ''Ankara’da sayın Başkan’a seslenmek istiyorum. Sayın Başkan diyor ki CHP dava açmış. Sayın Başkan bunu ispatlayamazsanız size şerefsiz derim'' şeklinde konuştu.Kategori : POLİTİKA