Ve sonunda iyi bir gelişme!

Ve sonunda iyi bir gelişme!
Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, uzun zaman sonra ilk kez iyi bir gelişmeye şahit oldu. Ne mi?Abone ol

3 milyon Euro’luk ‘helallik pazarlığı’ ile eleştiri oklarını üzerine çeken Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut, İstanbul Avcılar’daki Garipoğlu Holding önünde kırmızı testereyle yaptığı eylemin ardından kabuğuna çekildi. O eylemde, yaşadıkların hotel reklam dan dolayı oğluyla da küs olduğunu açıklamıştı.

Habertürk'e konuşan Karabulut, "Sokaktaki adam bana ‘Şerefsiz’ gözüyle baktı. Ne şerefsizliğim, ne namussuzluğum kaldı. Yalnız kaldım, bunalıma girdim. İntiharı düşünmeye başladım. Sonra ailem yanlış anlaşıldığımı anladı. Oğlumla da kucaklaştık” dedi.

ÇOK ŞÜKÜR PARAM VAR

Olayın tuzak olduğunu hissettiği için para olayını açıkladığını belirten Karabulut, “Hata yaptım. Para istememeliydim. Doğrudan MS Derneği’nin hesabını vermeliydim. 3 milyon Euro hesabıma yatsaydı, Taksim Meydanı’na çıkıp herkese elimdeki hesap cüzdanını gösterecektim. Yoksa parayı elden alırdım. Paranın hesaba yatmasını bunun için istedim. Herkesin tepki gösterdiği gün ‘Her şey bitti’ dedim. Ama bana sırt çeviren insanlar, doğruyu söylediğimi gördü. Ben Cemil Baran’ı tanımam ama kendisini ‘Ahmet’ denen kişinin gönderdiğini söyleyince güvendim. Yürekleri varsa görüntüleri basına versinler, kimseden korkum yok. Bu parayla oğlumu ABD’de okutacağımı iddia ettiler. Zaten oğlumun kolejine yılda 16 bin TL ödüyorum. Çok şükür param var. Ama çok yoruldum” diyerek özeleştiri yaptı.Kategori : GÜNCEL