34.500 TLye süper araba

34.500 TLye süper araba
Görünümü Köpekbalığı'nı andırıyor... Ama onu yollarda görenlerin yürekleri titriyor. Mitsubishi Lancer süper fiyatlarla...Abone ol

Köpekbalığını andıran görünümüyle yollarda fark yaratan Mitsubishi Lancer’ın 2010 modelleri tasarımıyla olduğu kadar fiyatıyla da yürekleri titretecek. Yakıt tüketimi daha da azalan 2010 model Mitsubishi Lancer’lar 34.500’den başlayan fiyatlar ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Gerek performans gerekse yol tutuş becerisiyle birçok rakibini geride bırakan Mitsubishi Lancer 2010 modeliyle Eylül ayında tutkunları ile fırsatlarla buluşmaya hazırlanıyor. Mitsubishi’nin çevreye duyarlılığı ile yaptığı çalışmalar kapsamında 2010 model Mitsubishi Lancer MT kilometre başına 9 gram daha az karbondioksit (CO2) salımı sağla Metın yacak. Tüm versiyonlarda geliştirilen kişiselleştirme fonksiyonları ile de daha güvenli ve keyifli sürüş imkanı sunacak.

Kampanya kapsamında 34.500 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak olan agresif görüntüsüyle köpekbalığını andıran 2010 model Mitsubishi Lancer’lar keskin hatları, her koşula meydan okuyacak kadar güçlü ve atik yapısıyla yine yollarda fark yaratacak. Jet uçaklarının hava emiş sistemlerinden esinlenilerek tasarlanan yırtıcı bir görünümlü ön ızgarasını, köpekbalığı ağzı şeklindeki ters açılı burnunu, uzun kaputunu, arkaya doğru yükselen bel çizgisini ve bagajını içeren görsel kimliğiyle de yine dikkatleri üzerine çekecek.

Köpekbalıkları şimdi daha kârlı

Mitsubishi Lancer’ların 2010 modellerinde motor ve egzos sistemi değişiklikleri ile iyileştirme sağlanarak yakıt tüketimindeki tasarruf artırıldı. Yapılan iyileştirme kapsamında Lancer’lar daha az yakıt tüketecek. Lancer Inform ve Invite manuel vitesli modellerde 100 kilometrede ortalama yakıt tüketimi 6,4 litreden 6,1 litreye indi.

Lancer yeni özellikleri ile daha da çekici

Otomatik ve manuel vitesli Invite ve Inform modelleri, mevcut kişiselleştirme özellikleri geliştirilerek piyasaya sunulacak. Inform ve Invite modellerinde bulunan özellikler arasında; uzaktan kumanda ile cam kontrolü, elektrikli cam zamanlayıcı, açık kapı alarmı ve 55 km ve üzeri acil frenlerde devreye giren dörtlü flaşör yer alıyor. Manuel ve Otomatik vitesli Invite modelinde ise ön sis farı, yağmur sensörü ve far sensörünün standart olarak sunulması ise dikkat çekiyor.

Tasarımının yanı sıra, güçlü donanım özellikleri ve geniş iç hacmiyle de yolların en gözde aracı olan Lancer, sıra dışı yol tutuşunun yanısıra; sürüş karakteristiğiyle de beklentilerin ötesine taşıyor. 4570 mm'lik uzunluğuyla bir üst segmentin büyüklüğüne sahip olan Mitsubishi Lancer’ın tüm modellerinde ABS ve EBD’nin yanında; ön, yan, perde ve diz hava yastıkları da standart olarak sunuluyor.

Düşük yakıt tüketimi ve güvenlik donanımı ile de sınıfında liderliğe oturan Lancer, MIVEC motor teknolojisi (Değişken supap zamanlaması), ASTC (Aktif Denge ve Çekiş Kontrolü), 1.5L 109 PS manuel, 1.5L 109 PS otomatik ve 1.8L 143 PS CVT (sonsuz kademeli) otomatik şanzıman ile hayranlarını bekliyor.Kategori : GÜNCEL