Mersinde jetski faciası: 1 ölü

  • Ana Sayfa
  • Mersinde jetski faciası: 1 ölü
Mersinde jetski faciası: 1 ölü
Mersin'de 57 yaşındaki baba Mehmet Tarımkızıyla birlikte jetski kiraladı. Baba Tarım'ın kullandığı jetski tekneye çarptı.Abone ol

Mersin'de, 57 yaşındaki Mehmet Tarım, kiralayıp kızıyla gezdiği jetskinin kontrolünü kaybedince tekneye çarptı. Kazada, eczacı baba Mehmet Tarım yaşamını yitirirken, üniversiteli kızı 20 yaşın google da üst sıralara çıkmak daki Aslı Tarım ağır yaralandı.

Kaza, bugün saat 18.30 sıralarında, Silifke İlçesi'ne bağlı Atakent Beldesi'nde bulunan Ertur Sitesi sahilinde meydana geldi. Mersin'de, Tarım Eczanesi'nin sahibi Mehmet Tarım, eşi Selma ve kızı Ortadoğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğrencisi Aslı Tarım ile birlikte sahilini beğendikleri için günübirlik tatil amacıyla Ertur Sitesi'ne gitti. Baba Mehmet Tarım, burada bir jetski kiralayıp, kızını da yanına alarak denize açılıp gezintiye başladı. Bir süre sonra jetskinin kontrolünü kaybeden Mehmet Tarım, kıyıya yakın demirli halde bulunan bir yata çarptı. Tatilcilerin müdahalesiyle baba ile kızı denizden çıkarıldı.

Olay yerine çağırılan ambulansla Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürülen 2 yaralıdan Mehmet Tarım, tüm müdahaleye karşın kurtarılamadı. Aslı Tarım ise yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.Kategori : GÜNCEL