Yapamazlar demişlerdi Çin bunu da yaptı

  • Ana Sayfa
  • Yapamazlar demişlerdi Çin bunu da yaptı
Yapamazlar demişlerdi Çin bunu da yaptı
Nokia çok iddialıydı. Müdürü "Çin bile taklit edemez bu telefonu" demişti. Ama telefon piyasaya çıktıktan 3 gün sonra Çin taklidini yaptı. Abone olDünyanın en büyük cep telefonu üreticisi Nokia'nın iddialı olduğu N97 serisi, piyasaya çıktıktan 3 gün sonra taklit edildi.

backlink >Çin'de bu serinin kopyası olan Nokia N97 çıktı. Taklit telefon gerçeğe yakın görünümüyle görenleri hayrete düşürüyor.

5 Ağustos'ta yeni ürünlerinin tanıtımı için konuşan Nokia Türkiye Müdürü Conor Pierce, "Bu cep telefonunu Çin bile taklit edemeyecek." demişti.

Taklit N97'nin renkli dokunmatik ekranı, çift kart girişi, 0,3 megapixel kamerası, FM radyosu, mikro SD kart girişi var. Fiyatı ise sadece 146 dolar.

Dokunmatik Qwerty klavyesi de bulunan telefon, GSM/EDGE networklerini destekliyor. Çinliler, aynı firmanın bir başka modelini de korsan olarak üretti.

Nokla E81, 180 derece dönebilen üst kapağı ile 139 dolara satılıyor. GSM900/1800MHz networklerini destekleyen E81'in üstteki kapağının arkasındaki parlak yüzey de ayna olarak kullanılabiliyor. Telefon MSN uyumlu, MP3 ve MP4 çalıyorKategori : BİLİM - TEKNOLOJİ